Apie mus

Mūsų misija – kurti kokybišką turinį, kuris būtų įdomus ir naudingas Jūsų klientams bei keltų pozicijas paieškos sistemose.

kodėl verta rinktis mus?

Mes sujungiame jūsų tikslus su jūsų klientų poreikiais.

Kiekvienas tekstas turi atitikti savo paskirtį. Jis gali perduoti jūsų klientams įdomią bei naudingą informaciją, atkreipti jų dėmesį, suformuoti nuomonę, sudominti juos Jūsų siūlomomis paslaugomis ar prekėmis, ir SVARBIAUSIA – jas parduoti.

Norint būti geru rašytoju, visų pirma reikia labai daug skaityti. Taigi, mes skaitome. Nuolat ieškome informacijos apie įvairias naujoves SEO bei internetinių pardavimų srityje, mokomės bei bendraujame su kitais savo srities specialistais.

Mūsų tikslas yra efektyvūs, įdomūs, sklandūs bei sėkmingai „parduodantys” tekstai. Mes norime padėti jums atkreipti į save dėmesį interneto džiunglėse bei užtikrintai pasiekti savo potencialius klientus.

Parašytų tekstų daugiau kaip...

Projektas - naujienų portalas asupaslaptys.lt

Mūsų parašytos knygos

Kūrybinio darbo valandų virš...

Įkvėpimas, kūrybiniuose darbuose –  tai vienas iš svarbiausių elementų. Jo nenusipirksi ir neišmoksi.

Rašymo įgūdžiai išlavinami, tačiau kūrybiškumas ir idėjos – tarsi nematoma mūza, lydinti tik ištikimiausius savo gerbėjus.

Mūsų įgūdžiai ir galimybės

Rašome komercinius ir kūrybinius tekstus įmonėms bei privatiems asmenims.

Išnaudokite ir jūs savo svetainės ar el. parduotuvės galimybes. Nepalikite potencialių klientų prie tuščių prekių ar paslaugų aprašymų laukelių, nes jie tikrai nepirks „katės maiše”.

Suprantame, jog tekstas ne visagalis, todėl mūsų verslo partneriai yra pasirengę jums padėti. Profesionalios verslo konsultanto, programuotojo ir SEO specialisto paslaugos padės optimizuoti svarbius verslo veiklos procesus. Mes visi kartu su jumis siekiame pagrindinio tikslo – kokybiško klientų aptarnavimo.

 

  • Straipsnių rengimas
  • SEO tekstai svetainėms
  • Tekstai socialiniams tinklams
  • Reklaminiai tekstai

„Dėkojame už profesionalų darbą ir malonų bendravimą. Sutartus tekstus gavome laiku, esame patenkinti darbo kokybe.” – Šarūnas G., Kineziterapijos klinika.

ar ir jūs norite tapti matomi? susisiekite.