D.U.K

Čia rasite dažniausiai užduodamus klausimus. Jei atsakymo neradote, susisiekite el. paštu tekstai.internetu@gmail.com arba tel. 8 671 02469.

Kaip nustatote tekstų kainas?

Kainas nustatome atsižvelgdamos į užsakyto teksto žodžių kiekį, temos sudėtingumą, pateiktos informacijos kiekį ir išpildymo reikalavimus. Nors ir turime nusistačiusios orientacines kainas, su kiekvienu klientu kainos derinamos individualiai.

Kaip pasirinkti tinkamą tekstų stilių?

Reikia įvertinti tikslinę savo auditoriją – jos amžių, socialinį statusą. Pavyzdžiui, oficialus stilius labiau tinka brandesnio amžiaus, aukštesnį statusą užimantiems žmonėms. Į jaunesnę kartą geriausia kreiptis kaip į bičiulius ar kolegas.

Kiek užtrunka darbų atlikimas?

Tai priklauso nuo komandos esamo užimtumo, temos sudėtingumo bei pateiktos informacijos kiekio. Dėl terminų derinamės su kiekvienu klientu atskirai ir stengiamės rasti abiem pusėms tinkamą sprendimą

Kokią informaciją reikėtų pateikti užsakant tekstus?

Aktualiausią. Tą, kurią norite matyti tekste. Kuo daugiau autentiškos informacijos būtent apie jūsų parduodamą prekę ar teikiamą paslaugą mes gausime, tuo labiau tekstai atspindės jūsų individualumą. Taip, mes gebame naudotis Google paieškų sistema ir informacijos susirasti pas jūsų konkurentus, bet ar tai tikrai bus apie jus? Tad net jei ta informacija sudėliota nerišliai ar su klaidomis, ne bėda, siųskite ją mums, o jau mūsų rūpestis sudėlioti ją gražiai ir sklandžiai.

Nuo ko pradėti kuriant naują svetainę ar el. parduotuvę?

Turėdami aiškią veiklos strategiją ir pasirengus darbams, arba jau vykdant veiklą, darbus pradėkite kartu su programuotojais ir SEO specialistais. Vieni parengs tinkamiausią platformą, o kiti – vidinio ir išorinio optimizavimo strategiją. SEO specialistas turėtų pateikti raktinių žodžių sąrašą, jų kiekį ir nurodyti rekomenduojamų tekstų apimtį. Pagal šią informaciją mes sukursime tekstus, efektyviausiai keliančius jūsų tinklalapį į Google paieškos pirmąsias pozicijas. 

Užduoti klausimą

„Visų mokslų raktas yra klaustukas.” H. Balzakas
Nesidrovėkite, klauskite jau dabar!